Stránka se pro Vás připravuje

Velkoobchod

Váš ZISK = náš CÍL

Velkoobchodní politika

Velkoobchodní politika naší společnosti je vedena jasně stanovenými cíli. Prioritním z těchto cílů je udržení vysoké kvality koření a kořenících směsí za přijatelné ceny. Obecnou cenovou politikou je jednotná cena pro všechny naše zákazníky. Právě díky této cenové politice je možno snížit administrativní náklady naší společnosti a nabídnout tak našim zákazníkům výhodné ceny. Nerozlišujeme zákazníky dle množstevních obratů, nevyplácíme zpětné bonusy. Naše politika je jasná a transparentní, cena produktu je konečnou cenou.

Dalším z našich stěžejních cílů je být žádaným dodavatelem koření a kořenících směsí pro naše obchodní partnery, kteří naše produkty prodávají či spotřebovávají v gastronomických zařízeních. Především nenutíme naše obchodní partnery odebírat konkrétní množství, jednotlivých druhů koření ( např. po 100 ks apod.). 

Našim velkoobchodním partnerům nabízíme :

- kvalitní spolupráci a solidní jednání

- značku Koření s orlem, která je již více jak 10 let prezentována na prestižní výstavě Země Živitelka a       dalších výstavách v České republice a na Slovensku ( Zahrada Čech, Olomouc - Flóra apod.)

- vynikající kvalitu produktů za mimořádné ceny, každoročně vytváříme novinky v našem sortimentu

- výhodnou cenovou politiku

- podporu prodeje ( materiály k představení produktů, šablony reklam apod.)

- dodání zboží v co nejkratší době

- předání mnohaletých prodejních zkušeností ( více jak 10 let na trhu )

Odběratelé - stánkový prodej

Prodejny 

Restaurace a jídelny